Danışmanlık

HUKUK DANIŞMANLIĞI

Önleyici hekimlik deyimini duymuşsunuzdur, hastalıklarla baş etmenin en kolay ve ucuz yolu, hastalığa yakalanmadan önce gerekli önlemlerin alınmasıdır. Bu durum hukuki sorunlar için de aynen geçerlidir. Bir davayı kazanmanın en kolay ve ucuz yolu, size o davanın açılmasını önlemektir. Ticari ilişkilerinizi sözleşmelere bağlarsanız ve bu sözleşmelere uygun hareket ederseniz, size karşı bir dava açıldığında bu davadan zarar görmeyeceğinizi bilirsiniz. Bu nedenle her ticari ilişkiyi bir sözleşmeye bağlamanızı ve bu sözleşmeyi bir hukukçuya hazırlatmanızı veya inceletmenizi öneriyoruz.

SEMİNER SUNUMU

Şirketlere, genel hukuk bilgileri, arabuluculuk, marka, iş hukuku, sözleşme inceleme ve hazırlama, insan kaynakları ve iş hukuku, konkordato ve benzeri konularda seminer sunma, eğitim verme hizmetimiz bulunmaktadır.

İŞ HUKUKU DAVALARINA HAZIRLIK-İK SİSTEMİNİN MEVZUATA UYGUN HALE GETİRİLMESİ

Ayrıca çözüm ortağımız bir insan kaynakları uzmanı ile birlikte bir şirketin insan kaynakları bölümünü düzenleme ve iş davalarından başarılı sonuçlar almak için zorunlu ön hazırlıkları yapmak konusunda geliştirdiğimiz İk SİSTEMİNİN MEVZUATA UYGUN HALE GETİRİLMESİ programı ile sadece üç günde iş sözleşmeleri, personel yönetmeliği, savunma isteme, ihtar verme, iş sözleşmesinin fesih bildirimi, ikale sözleşmesi, istifaname, ibraname ve benzeri mevzuata uygun, güncel İK evraklarını şirkete özel şekilde hazırlayıp, teslim ediyoruz. Nasıl ve ne zaman kullanılacakları ile ilgili bir eğitim verip, müvekkillerimizi iş hayatını sorunsuz idame ettirme ve olası iş davalarında en başarılı sonucu alma konusunda hazırlama hizmeti veriyoruz.